1-кімнатна квартира 44 кв.м в Брюховичах
стадія
в реалізації
дата
Березень, 2023
локація
Львів, Україна
площа
44 м. кв.

1-кімнатна квартира 44 кв.м в Брюховичах

Новий проєкт від команди mirante - квартира площею 44 кв.м в районі Брюховичі, в новому житловому комплексі Грінвуд. Будинок розташований біля мальовничого брюховицького лісу який створює тишу та затишок для мешканців.


/ 01

завдання

Головним викликом проекту був обмежений простір, який вимагав від нас ефективного використання кожного квадратного метра.

Незважаючи на обмежений простір, ми були сповнені рішучості створити стильний житловий простір, який відповідає потребам і вподобанням нашого клієнта.

Ми підійшли до проекту з креативністю та експертністю, щоб гарантувати, що кожен сантиметр квартири був використаний на повну.

/ 02

атмосфера

Враховуючи розташування квартири в лісовій зоні, наша команда обрала дизайнерський підхід, який включив багато дерева та м’яких матеріалів для створення теплої та привабливої атмосфери.

У всьому просторі ми використовували різні відтінки натуральної деревини, щоб додати текстуру та візуальний інтерес. У ванній кімнаті ми додали шматочок пісочної палітри, щоб доповнити темні тони, використовувані в решті квартири.

Щоб підсилити відчуття затишку в просторі, ми додали тепле точкове освітлення, яке підкреслило природні матеріали та кольори, використані в дизайні.

процес

готові обговорити ваш проєкт?