Літній будинок 35 кв.м. біля Львова
стадія
в реалізації
дата
Серпень, 2023
локація
Львів, Україна
площа
35 м. кв.

Літній будинок 35 кв.м. біля Львова

Об'єкт знаходиться в мальовничому селі на Львівщині. Маленька будівля на схилі пагорба, що не використовується вже більше 15 років. наша команда розробила проєкт реконструкції та ревіталізації будинку, що вдихне нове життя в стару конструкцію, та дозволить власникам насолоджуватись відпочинком біля природи та багатого пейзажу.

/ 01

завдання

Викликом проєкту було трансформувати стару будівлю з футпрінтом 25 кв.м. на житлову, де можна жити в мінімальних але комфортних умовах в будь-яку пору року.

Проєкт передбачає демонтаж частини внутрішніх стін, та зведення нових для створення простору для вітальні, кухні та санвузла. Над вітальнею розробили дерев'яне перекриття для влаштування спального місця на другому поверсі.

Однією з умов від клієнта, було використання в проєкті існуючої деревини якою будуть оздоблені фасади після обробки по технології Shou Sugi Ban, що надасть будинку аутентичності та натуральності, ідеально вписавши його в мальовничий пейзаж села.

Як результат– створення повноцінного житлового будинку, в якому немає нічого зайвого, та водночас є все необхідне для комфортного перебування.

/ 02

атмосфера

Концепція вписування в контекст диктує використання простих, натуральних та традиційних матеріалів.

Зовнішнє оздоблення- обпалена деревина, внутрішнє- піщана штукатурка. Все зроблено для того щоб лаконічно вписуватись в довкілля. Будинок не виривається з контексту і водночас є сучасним та комфортним.

Окремі елементи, такі як килими, тісно пов'язані з традиційним місцевим виробництвом що додає ідентичності оселі.

Будівництво буде проходити по філософії мінімального втручання, що дозволить зберегти якомога більше оригінальної структури споруди. Зовнішні несучі стіни, кроквяна система даху– зберігаються.

готові обговорити ваш проєкт?